Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
nav.png
جمعه, 03 مرداد 1393
ما 1 مهمان آنلاین داریم



. . . . . . . . . . . . . . . سامانه پیامک با قابلیت دریافت و ارسال فقط 30005642900020 . . . . . . . . . . . . . . . برنامه های آموزشی

برنامه کلاس ها

مشخصات دوره تاسیسات برقی

پيرو استقبال داوطلبان آزمون  نظام مهندسي  آذر 92  ازطريق پيش ثبت نام کلاسهاي آمادگي  ، باستحضار مي رساند  وب سايت فرتاک افتخار دارد مشخصات دروه تاسيسات برقي را اعلام نمايد
دو روز در هفته 
مدت زمان دوره : 40 ساعت(پنج هفته)
استاد دوره :  مهندس حجرگشت ، مدرس  با  سابقه چندين دوره تدريس کلاسهاي آمادگي نظام مهندسي در خانه عمران کرج و تهران
مباحث دوره :

جلسه اول هفته اول: تعاریف اولیه از مبحث 13 و معرفی منابع متفرقه ، انواع سیستم نیرو از نظر ایمنی -محاسبات اتصال کوتاه،محاسبه کابل و افت ولتاژ

جلسه دوم هفته اول : انتخاب فیوز،سلکتیویته و حفاظت بالادستی و پایین دستی ،سلکتیویته مدارات سری و مدارات موازی-موتورهای الکتریکی و انواع راه اندازی ها و محاسبات


جلسه اول هفته دوم :ديماند ،قدرت قراردادی ،همزمانی،برآورد حداکثر درخواست،
محاسبات توان راکتيو-حریم

جلسه دوم هفته دوم : انتخاب ترانسفورماتورها، تسهیم بار و بهره روزانه،اتاق ترانسفورماتور ،الزامات واگذاری پست،انتخاب دیزل ژنراتور

جلسه دوم هفته دوم: تابلوهای اصلی ،انواع کلیدالات وپشتبان بودن  ،انتخاب شینه ،توان و ضریب توان تخمینی تابلو،اصلاح ضريب قدرت و محاسبات بانک خازنی،

جلسه اول هفته سوم:کابلها،مقررات سیم کشی،طراحی تابلو تقسیم،

جلسه دوم هفته سوم:سیستم اعلام حریق، آنتن مرکزی

جلسه اول هفته چهارم:شبکه کامپیوتری، سیستم صوتی ،محاسبات روشنایی

جلسه اول هفته پنجم: محاسبات ایمنی در سیستم زمین،همبندی ،اندازه گیری مقاومت زمین،انواع حفاظت اضافی

جلسه دوم هفته پنجم :مبحث آسانسور و پله برقي و پياده رو برقي ( محاسبات،ظرفيت ، گرافها ) و مسائل صرفه جویی انرژی
حل نمونه سوالات  پرتکرار سالهاي گذشته  
بدليل ظرفيت محدود لطفا از طريق پيش ثبت نام اقدام نماييد تا در اولويت ثبت نام  قرار گيريد .


 

مشخصات دوره عمران


بزودی در سایت قرار می گیرد.

 

مکان برگزاری کلیه کلاسها : کرج -بالاتر از میدان طالقانی ، دانشکده فنی حرفه ای شهید بهشتی کرج(آموزشکده سابق) طبقه اول

گروه اول مهندسین برق : ساعت 16الی 18 روز یکشنبه - دوشنبه- سه شنبه  91/5/22 الی 91/5/24
مجید پالیزگر                 سعید صابری                 محمد معینی                علی پریزاد             
حبیب شاکری               محمد جوادی                 علی آفرند                   مسعود رسولی            
محمد شرفی             میرسعید سید طالبی        وحید کریمی                 پویا ناهید                    
سعید عاشوری            مهدی سعیدی                 سید احد منافی          علی راج وار
فرهاد آتشین رنگ           زاهد عزیز پناه               داریوش چراغی        محمد جواد اخلاقی مهر
صمد شهبازی                امیر قاسمی فر               اسماعیل ایمانی             روزبه امیدوار
مسعود عسگری زادگان      محمود بیک محمدی        محسن خوانین زاده          سید حامد فلکی
خداداد مهری لاسکی          بهنود غفاری                رحمان کلهر                مجتبی عشیر زاده
سارا ایزدیار                   بهاره آرون                  خدیجه فیضی         روزیتا صمدانی لنگرودی
مهری میر حسینی            مریم ابراهیمی               عاطفه رامتین              بهمن عبداللهی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گروه دوم مهندسین برق : ساعت 18الی 20 روز یکشنبه- دوشنبه- سه شنبه 91/5/22 الی 91/5/24
شهرام خدادادی                رضا خداددادی               مجید زمانی               محسن رجبی
شهریار توکلی                حامد مدیر زارع             حسن چنگیزی            یاشار برازندکان     
حمید یوسف خانی            محمد امین شوقی          داود جاوید صفت          حمیدرضا ربیعی
احسان صالحی                مهدی سیف پور            محمد جمشیدی           مهدی طیبی
حسن نیکخواه                   مجید میرفلاح            محمد مهدی باقری        حبیب نصراللهی مجید
علی عباس پور                امین شهسواری             اردلان کاملی             فردین آقایی
پریسا شاگلدی           سیده سمانه کیازاده میاندهی       انسیه انارکی           فرنوش قنبری
الهه محسنی کبیر                لیلا جاویدیار               سمانه پیشگاهی         سحر سرکانی
مینا خدابنده لو                  مهرداد خانباشی
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گروه اول مهندسین عمران : ساعت 8الی 10 روز یکشنبه- دوشنبه        91/6/5 الی 91/6/6
سعید بیات                  کاظم اسدیان                      علی رنجی                   مهدی نوبخت     
رضا محمدی                  علیرضا خالقی                 افسون بهجت              رضا آراسته پور
اردشیر مسعودی         سیمین مقیمی                       امیر فلاحتی                 رضا مردانی
علی قاسمی         مهدی جودکی                    حمید شیخ السلامی خیاوی           پژمان جلیلی
عبدالریم طاهری          سید سامان هاشمی           امین اسدی پور                    فرزین آقایی
پژمان محسن پور        سیدعلی  سلامی نیا            رحیم اکبری قره باغ            محمد براجعه
مجید افخمی دیزجی       داریوش رازفر            علی فصیح رامندی                علی صفاری
ابراهیم رضوی           سمیه والدی                        علی فلاح                     امین عینعلی
طاهره اله یار             بهمن احمدی لیواری            محمدرضا میکاییلی           سعید وثوق
محمدعلی طیبی            محمود علیزاده           ساسان عزت شعار ثانوی        نورالدین خداشناس

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گروه دوم مهندسین عمران : ساعت 10الی 12 روز یکشنبه- دوشنبه        91/6/5 الی  91/6/6
سیدرضا حسنی اقدم          فرزاد خسروشاهیان          مهدی قنبر قزوینی          فاطمه پروانه
ایمانعلی عبدالملکی           حمید نیکونهاد                  سیدوحید دشتی            سیدمهران هاشمی
بهرنگ صعفوری             فرامرزتیمورپور             مهران سلیمانی            مرضیه افسری
ایمان فلاحتکار                کاظم مباشرمقدم              امیر رضایی بی ریا      افشار حسنی
ندا خلیل پورفر              آیدین مطبوع                     مسعود دولتی              علی زمانی
علی اکبر خسروی موحد     احدرضا زاده              سجاد شریعتی پور            سارا ایزدیار
رضا راهداریان               آرش معمار               هادی موسی پور          امین مظاهری جوهری 
فرهاد داوودی                وحید معصومی اعلم           محمد ایزدیار               احمد هنرور
مرتضی رباط جزی            افسون  بهجت      ادریس صالحی گل سفیدی      محمدرضا کمال پور

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گروه سوم عمران : ساعت 12الی 14 روز یکشنبه- دوشنبه        91/6/5 الی 91/6/6
مریم بهزاد پور                اکبر همتی          صابر ترابیان                  وحید نعمتی کورایی
محسن جمشیدی            رضا فتح اله زاده       میثم حیاتی                    بهروز حق نژاد 
حمید مردی پیرسلطان       مهدی مهوان            امید فرزین خانقاه             مریم رستگاری
نفیسه سادات سادات ربطی      فاطمه عسگری مهرآبادی        کیانوش قلی پور     علی جمالزاده
سمانه فرهمند           محسن پور رجب           سیاوش زندی گنبد            علی ابویی مهریزی
لیلا عسگری                    امین قهرمانلو         محسن ابراهیم پور           بهنوش گلچین
عادل فرزین                محمود ترکاشوند                  نیما بهره ور          ناصر پاشایی             
امین آقا رحیمی               هاشم زارع بنادکوکی              مجید صادقی        حامد محمودی
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گروه اول مهندسین مکانیک :یکشنبه و دوشنبه 91/6/12 الی91/6/13 ساعت 16الی 18
مهدی فیض بخش         محمد مهدی جولایی              علی صادقی نیا         جعفر خسروزاده
مهدی عطااللهی                شاپور لیریایی             سعید صادقی                 فرزاد جمیلی     
علی ابراهیمی            حمیدرضا جوکار          علیرضا کردی                 کاظم اولیایی
افشین گوهری                نیما بابایی            جواد زاهدی                    امیر اسمعیلی
مازیار رهبرزارع             بهمن هنرمندی         محمد دوست بین          غفور شعبانلو
محمد دینی                پیام صادق کمالی             احمد هادیان                وحید ذوالقدریها
مهندی فرج بیک              ابوالفضل جلیلوند          آیدا صالحی              حسین باقرلو

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گروه دوم مهندسین مکانیک :یکشنبه و دوشنبه 91/6/12 الی91/6/13 ساعت 18الی 20
امیرحسین عبداللهی آزاد        محسن یوسف خانی       غلامرضا پیرهندی         محمدعلی نوری
مرتضی نصیری اوانکی        محمدرضا شیرازی       سعید علیمردان           علیرضا بلالیان
محمد اشراقی نژاد            امید خداوندلو         محمد حسین آهنگران           سیدمسعود علوی کیا
ابوذر نجفی فر              علیرضا ترکاشوند          مهران مهدویان            محمدرضا غفاریان متهور
سید محمود افتخاری        وحید ناصرزعیم             محمد علی خصالی           حمید احدی
علیرضا نوروزی              محمد صادقیان
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گروه اول مهندسین معماری :
الهام ابراهیم خانی      سمیه آذرخشی      مهدی پشم فروش       مجید جعفرآبادی
سیاوش حسنی    میم خرمن دار       فرشته صالحی نوع پرور    صدف طلایی
بهار طهماسبی    رضا طهماسبی        حسین طاهری         هاجر علی قنبری
حمیرا علیزاده      الهه فارغ       مرضیه گل پرورطوسی     مهدی گنجی
سید وحید میرتقی       علی میهن زاده          ریحانه وفاجو     سحر رضایی
ایمان دربندی                  محمدرضا قنبری      سید علیرضا حسینی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گروه مهندسین طراحی پایه 3:
فاطمه ساغرچی       مهدی حیدربکیان     مریم صلاحلی     مریم امیرخانی توران پشتی
آتیه اسماعیلی پرشکوه      بهنام اسمعیلی     ابراهیم رمضان بیگی   محمد حاجی محمدی توران پشتی
احسان حسین زاده ارومی       پیام ایزدیار        ایمان وجدان خواه          مصطفی احمدی
ایمان ترابی               محمد جواد فروتن شهربابکی             محمد مهدی پیری ترابند
محمد مهدی نعیمی      مرتضی قنبری زاده       محسن محسنی    اعظم حسن وکیلی
زینب سلیمی        محسن آزادفر         سمانه جمشیدی اوانکی          علی سمیع یوسفی
طاهر جمشیدلو              عسگر نصیری          

مهندسان عزیز منتظر ایمیل های شما جهت تکمیل ظرفیت کلاسها هستیم .

 

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

. . . . .

پیش تبت نام دوره های آموزشی

. . . . .

جدول حق الزحمه خدمات مهندسي93

. . . . .

عناوین دوره های آموزشی جهت ارتقاء

. . . . .

کارتابل الکترونیکی مهندسان

. . . . .

آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان

بازدیدکنندگان : 25799